Zarządzanie wynajmem

Alpaka Apartments to także profesjonalne zarządzanie obiektami w całej Polsce.Jeśli liczysz na wysoką stopę zwrotu z inwestycji to My pomożemy Ci w tym, aby rentowność twojego obiektu była jak najwyższa. Gwarantujemy też niższą prowizję od konkurencji. 

Posiadamy następujące pakiety współpracy:
1. Pakiet Full - Kompletne zarządzanie obiektami, w tym sprzątanie z naszą chemią , pralnia + dowóz i odbiór , zameldowanie i wymeldowanie uraz obsługa klienta 24h na dobę, marketing, promowanie obiektów w social mediach oraz na stronach internetowych i platformach zajmujących się wynajmem.
2. Pakiet Medium-Full  - Zarządzanie rezerwacjami i obsługa klienta , promowanie na stronach internetowych i platformach zajmujących się wynajmem.
3. Pakiet kompletne sprzątanie, nasze środki czystości lub właściciela obiektu.
4. Pakiet Pralni, odbiór i dowóz.

*Pakiety można dowolnie łączyć.

*Do pakietu FULL  mamy w cenie, także projektanta wnętrz z dużym doświadczeniem, który pomagać będzie przy każdej drobnej zmianie stylistycznej, która wpływa na atrakcyjność apartamentu / domku pod wynajem. Fachowe doradztwo przydaje się by w pełni wykorzystać potencjał danego obiektu. 

*Każdy z pakietów wyceniany jest indywidualnie, w zależności od danego miasta, wielkości apartamentu i ilości jaką posiada inwestor.

Prosimy właścicieli obiektów o kontakt mailowy: kontakt@alpaka-apartments.pl lub telefoniczny, tak aby uzyskać szczegółowe informacje na temat współpracy z naszą firmą oraz wycenę takiej współpracy.*U nas wynajmiesz:

 

logo2